Aydın Havadis

ADÜ Araştırma Görevlisi Şahiner’in projesine TÜBİTAK’tan destek

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) VETERİNER FAKÜLTESİ FARMAKOLOJİ VE TOKSİKOLOJİ ANA BİLİM DALI ARŞ. GÖR. DR. HANDE SULTAN ŞAHİNER’İN YÜRÜTÜCÜLÜĞÜNÜ YAPTIĞI PROJE, TÜBİTAK ARDEB 1002 HIZLI DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA DESTEKLENMEYE HAK KAZANDI.

ADÜ Araştırma Görevlisi Şahiner’in projesine TÜBİTAK’tan destek
127 views
31 Mayıs 2021 - 17:20

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Veteriner Fakültesi Farmakoloji ve Toksikoloji Ana Bilim Dalı Arş. Gör. Dr. Hande Sultan Şahiner’in yürütücülüğünü yaptığı proje, TÜBİTAK ARDEB 1002 Hızlı Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazandı.

‘Erkek Ratlarda Bisfenol A, F ve S’nin DNA Hasarı, Oksidatif Stres ve Aorta Histopatolojisi Üzerine Etkinliğinin Belirlenmesi’ isimli projenin ekibinde Veteriner Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Cavit Kum, Prof. Dr. Selim Sekkin, Prof. Dr. Şadiye Kum, Doç. Dr. Murat Boyacıoğlu ve Öğr. Gör. Özge Bardakçı Yılmaz araştırmacı olarak bulunuyor.

ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Öğretim elemanımızı ve proje ekibini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.