Aydın Havadis

ADÜ Koçarlı MYO’da ‘Dijital Çağda Kariyer Planlama Semineri’ gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) KOÇARLI MESLEK YÜKSEK OKULU’NUN DÜZENLEDİĞİ DİJİTAL ÇAĞDA KARİYER PLANLAMA SEMİNERİ, ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİ.

ADÜ Koçarlı MYO’da ‘Dijital Çağda Kariyer Planlama Semineri’ gerçekleşti
169 views
14 Nisan 2021 - 12:50

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Koçarlı Meslek Yüksek Okulu’nun düzenlediği Dijital Çağda Kariyer Planlama Semineri, çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Seminere, Üretimde Kalite Kontrol, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Laboratuvar Teknolojisi, Organik Tarım Programları 1. ve 2. sınıf öğrencileri ile akademik personel katıldı.

Öğr. Gör. Ayfer Ergezen’nin moderatörlüğünü yaptığı ve Ege Üniversitesi Kariyer Planlama ve Başarı Koordinatörü Öğr. Gör. Ebru Kalyoncu’nun katıldığı seminerde, kariyer planlamanın önemi, dijital çağın özellikleri, iş dünyasının beklentileri öğrencilerle paylaşıldı. Geleceğin meslekleri, gelecekte ön planda olacak alanlar ve dijital işe alım konularının ele aldığı seminer, gençlere önerilerin ardından soru-cevap bölümü ile sona erdi.

Koçarlı MYO Müdürü Doç. Dr. Onur Yılmaz’ın kapanış konuşmasıyla, eğitimin pandemi dönemi sonrasında yüz yüze olarak gerçekleştirilmesi planlandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.