Aydın Havadis

ADÜ Kütüphanesi koleksiyonu akademisyenlerin bağışladığı kitaplarla zenginleşiyor

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. YELDA ÖZSUNAR, ORTAK EDİTÖRÜ OLDUĞU ‘ATLAS OF CLİNİCAL CASES ON BRAİN TUMOR IMAGİNG’ VE ‘HİPNOZDA NÖROBİLİMSEL VE KLİNİK YAKLAŞIMLAR’ ADLI KİTAPLARI, ADÜ RECEP TAYYİP ERDOĞAN KÜTÜPHANESİ’NE BAĞIŞLADI.

ADÜ Kütüphanesi koleksiyonu akademisyenlerin bağışladığı kitaplarla zenginleşiyor
14 views
28 Ağustos 2021 - 12:50

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yelda Özsunar, ortak editörü olduğu ’Atlas of Clinical Cases on Brain Tumor Imaging’ ve ’Hipnozda Nörobilimsel ve Klinik Yaklaşımlar’ adlı kitapları, ADÜ Recep Tayyip Erdoğan Kütüphanesi’ne bağışladı.

Kitaplardan araştırmacıların ve öğrencilerin faydalanmasını temenni ettiğini belirten Prof. Dr. Yelda Özsunar, ADÜ Recep Tayyip Erdoğan Kütüphanesi’nin zengin koleksiyonu ile birçok kişiye fayda sağladığını ifade etti. Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkan V. Özden D. Faydalıgül, “Akademisyenlerimiz kendilerine ait kitaplardan kütüphane koleksiyonuna bağışlayarak hem Kütüphanemizin zenginleşmesine katkıda bulunmakta hem de çıkar gözetmeden hizmet veren kütüphane aracılığıyla öğrencilerinin veya araştırmacılarının kaynaklara daha kolay ulaşmasını sağlamakta. Tüm akademisyenlerimizin kitap bağışlarını bekliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.