Aydın Havadis

ADÜ Kütüphanesi web sayfaları yenilendi

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) RECEP TAYYİP ERDOĞAN KÜTÜPHANESİ ARAŞTIRMACILARIN, ÖĞRENCİLERİN VE ENGELLİ KULLANICILARIN DAHA RAHAT KULLANABİLECEĞİ İŞLEVSEL VE KULLANICI DOSTU ARA YÜZE SAHİP YENİ WEB SAYFASI İLE HİZMETE GİRDİ.

ADÜ Kütüphanesi web sayfaları yenilendi
32 views
13 Ağustos 2020 - 10:50

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Recep Tayyip Erdoğan Kütüphanesi araştırmacıların, öğrencilerin ve engelli kullanıcıların daha rahat kullanabileceği işlevsel ve kullanıcı dostu ara yüze sahip yeni web sayfası ile hizmete girdi.

Özellikle pandemi sürecinde kullanıcıların kütüphaneye gelmesine gerek kalmadan araştırmaları için uzman kütüphanecilerden destek alabileceği canlı destek, aynı anda basılı, elektronik yayın tarama, kütüphaneler arası işbirliği hizmeti, süreli yayınlar, yeni gelen kitaplar, kitap talep formu, editör – yazar desteği ve açık erişim gibi birçok hizmete daha kolay ulaşabilecek yeni web sayfamızı Bilgi İşlem Daire Başkanlığı desteği ile yenilendi.

YÖK tarafından Turuncu Bayrak ödüllü Recep Tayyip Erdoğan Kütüphanesi için aynı zamanda Engelsiz Kütüphane web sayfası da hizmete girdi.

ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı web sayfasında https://kutuphane.adu.edu.tr adresinden, Engelsiz Kütüphane’ye https://site.adu.edu.tr/engelsizkutuphane/ adresinden ve e-posta olarak da kutuph@adu.edu.tr mail adresinden ulaşabileceğini belirtti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.