Aydın Havadis

ADÜ Öğretim Üyesi Erkurt’un kitabı yayınlandı

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI DR. ÖĞR. ÜYESİ GÖKHAN ŞEFİK ERKURT’UN ‘SAVAŞ SONRASI ALMAN EDEBİYATI’ ADLI KİTABI YAYINLANDI.

ADÜ Öğretim Üyesi Erkurt’un kitabı yayınlandı
116 views
11 Mayıs 2021 - 10:00

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Şefik Erkurt’un ‘Savaş Sonrası Alman Edebiyatı’ adlı kitabı yayınlandı.

Savaş Sonrası Alman Edebiyatı kitabının edebi özelliklerinin yanında tarihi belgeler dizgesi olma niteliğini de taşıdığını belirten Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Şefik Erkurt, “Savaş sonrası öykülerinin barındırdığı anlam katmanlarının ve boşluklarının, okurun alımlama ve yorumlama gücüyle çözümlenmesi, dönemin anlaşılmasında büyük önem arz etmektedir. Edebiyat metni, yazarının elinden çıktıktan sonra durağan halde, kendisini yeniden hayata döndürecek kahramanını bekler. Metnin yolunu gözlediği o kahraman, okurdur” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.