Aydın Havadis

ADÜ personelinden Rektör Aldemir’e destek

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. OSMAN SELÇUK ALDEMİR ŞAHSINDA ADÜ’YE YAPILAN İDDİALARA YÖNELİK OLARAK 28 MAYIS 2021 TARİHİNDE BAŞLAYAN MAHKEME SÜRECİNDE AKADEMİK VE İDARİ PERSONEL PROF. DR. OSMAN SELÇUK ALDEMİR’E DESTEK OLDU.

ADÜ personelinden Rektör Aldemir’e destek
90 views
30 Mayıs 2021 - 12:03

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir şahsında ADÜ’ye yapılan iddialara yönelik olarak 28 Mayıs 2021 tarihinde başlayan mahkeme sürecinde akademik ve idari personel Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e destek oldu.

Davacı olarak yer alan ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e destek olmak amacıyla Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Aydın, Prof. Dr. Ali Akyol ve Prof. Dr. Cumali Öksüz, Genel Sekreter Yardımcısı Erdal Meşe ile akademik ve idari personel adliye önünde bir araya geldi. ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, ADÜ’nün adının bilim ve başarı ile anılmaya layık olduğunu belirterek desteklerinden dolayı akademik ve idari personele teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.