Aydın Havadis

ADÜ Ziraat Fakültesi, 14. Ulusal Tarım Ekonomisi Kongresi’ni gerçekleştirdi

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ TARIM EKONOMİSİ BÖLÜMÜNÜN EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN 14. ULUSAL TARIM EKONOMİSİ KONGRESİ’NİN AÇILIŞI E-KONGRE OLARAK GERÇEKLEŞTİ.

ADÜ Ziraat Fakültesi, 14. Ulusal Tarım Ekonomisi Kongresi’ni gerçekleştirdi
18 views
24 Eylül 2021 - 17:10

Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünün ev sahipliğinde düzenlenen 14. Ulusal Tarım Ekonomisi Kongresi’nin açılışı E-Kongre olarak gerçekleşti.

Açılışa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Aydın ve Ziraat Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. İbrahim Gençsoylu katıldı. 15-17 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen kongrenin ana teması ’Sürdürülebilir Kalkınma’ oldu. Tarım politikası, tarımsal piyasalar, finansal piyasalar ve tarım, uluslararası ticaret, pazarlama, tarıma dayalı sanayi, kırsal kalkınma, tarımsal yayım, küreselleşme, iklim değişikliği ve çevre sorunları gibi ülkemizi ve küresel ölçekte tarım ekonomisini ilgilendiren konularda sözlü ve poster sunumlar gerçekleştirildi.

Kongrede ayrıca ’Güncel Gelişmeler Bağlamında Tarım Ekonomisi Eğitimi’ adlı bir panel düzenlenerek bu konudaki güncel gelişmeler ışığında bilimsel tartışmalar yapıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.