Aydın Havadis

ADÜ’de ’Beyazıt Yılmaz ve Mustafa Kemerli Zorunlu Antrenör Gelişim Semineri’ gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ, TÜRKİYE FUTBOL ANTRENÖRLER DERNEĞİ (TÜFAD) VE TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF) İŞ BİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN AYDIN TÜFAD 2021 BEYAZIT YILMAZ&MUSTAFA KEMERLİ ZORUNLU ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ, 25 AĞUSTOS 2021 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİ.

ADÜ’de ’Beyazıt Yılmaz ve Mustafa Kemerli Zorunlu Antrenör Gelişim Semineri’ gerçekleşti
59 views
27 Ağustos 2021 - 10:40

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Spor Bilimleri Fakültesi, Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) iş birliği ile ’Aydın TÜFAD 2021 Beyazıt Yılmaz ve Mustafa Kemerli Zorunlu Antrenör Gelişim Semineri’ gerçekleştirildi.

TÜFAD Başkanı Tevfik Ata Tekin’in açılış konuşması ile başlayan seminerde, Aydın Gençlik Spor İl Müdür Vekili Oktay Bak’ın konuşmasının ardından Beyazıt Yılmaz ve Mustafa Kemerli’ye plaket takdimi yapıldı. Seminerde, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Alper Kartal Futbolda Maç Analizleri, Dr. Öğr. Üyesi Yasin Yıldız Futbolda Başarı Psikolojisi, Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Reşat Kartal Futbolda Beslenme, TÜFAD Başkanı Tevfik Ata Futbolda Antreman Planlaması ve Periyodlaması ve Atça Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Recep Özçelik Futbolda Sistemlerin Önemi konularında bilgi verdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.