Aydın Havadis

ADÜ’de İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri devam ediyor

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) BÜNYESİNDE ÇALIŞAN KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE YÖNELİK OLARAK DÜZENLENEN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR.

ADÜ’de İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri devam ediyor
46 views
21 Ağustos 2021 - 11:10

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) bünyesinde çalışan koruma ve güvenlik görevlilerine yönelik olarak düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri devam ediyor.

7126 Sivil Savunma Kanunu ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili mevzuatlar kapsamında gerçekleşen eğitimi, İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Öğr. Gör. Nadir Savaş Öter ve Sivil Savunma Uzmanı Gülay Kandemir gerçekleştirdi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan İdari Mali İşler Daire Başkan V. Faruk Uludağlı, ADÜ yönetiminin iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine önem verdiğini belirterek özverili çalışmalarından dolayı koruma ve güvenlik görevlilerine teşekkür etti.

Güvenlik ve koruma görevlilerinin görev, yetki, sorumlulukları ile acil durum ve afetlerde güvenlik konularında bilgilendirme yapılan eğitimde mevzuat çerçevesinde bulunan yangın, deprem, hırsızlık, sabotaj konuları ele alındı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.