Aydın Havadis

ADÜ’de iş sağlığı ve güvenliği ile kariyer olanakları üzerine söyleşi gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) KARACASU MEMNUNE İNCİ MESLEK YÜKSEKOKULU (MYO) TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘TÜRKİYE’DE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNDE KARİYER’ BAŞLIKLI SÖYLEŞİ ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİ. ÖĞR. GÖR. DR. HAKAN SİLİTALAY’IN ORGANİZATÖRLÜĞÜYLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖYLEŞİYE, DR. ÖĞRETİM ÜYESİ İSG UZMANI EVRİM DEMİR VE İSG UZMANI DURMUŞ SAMET KONUK OLARAK KATILDI.

ADÜ’de iş sağlığı ve güvenliği ile kariyer olanakları üzerine söyleşi gerçekleşti
156 views
01 Haziran 2021 - 10:20

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından düzenlenen ‘Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliğinde Kariyer’ başlıklı söyleşi çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Öğr. Gör. Dr. Hakan Silitalay’ın organizatörlüğüyle gerçekleştirilen söyleşiye, Dr. Öğretim Üyesi İSG Uzmanı Evrim Demir ve İSG Uzmanı Durmuş Samet konuk olarak katıldı. Öğrenciler tarafından ilgiyle takip edilen söyleşi, soru – cevap bölümünün ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.