Aydın Havadis

Atatürk Devlet Hastanesi’nde hasta ziyaretlerinde online dönem

AYDIN ATATÜRK DEVLET HASTANESİ’NDE PANDEMİ SÜRECİNDE YOĞUN BAKIMLARDA YATMAKTA OLAN HASTALARIN, HASTANE ÇALIŞANLARIN VE HASTA YAKINLARININ GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI, SALGIN RİSKİNİN ÖNÜNE GEÇİLMESİ AMACIYLA ‘SOSYAL MESAFELİ GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA, HASTA ZİYARETİ’ UYGULAMASI BAŞLATILDI.

Atatürk Devlet Hastanesi’nde hasta ziyaretlerinde online dönem
210 views
13 Nisan 2021 - 15:10

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’nde pandemi sürecinde yoğun bakımlarda yatmakta olan hastaların, hastane çalışanların ve hasta yakınlarının güvenliğinin sağlanması, salgın riskinin önüne geçilmesi amacıyla ’sosyal mesafeli görüntülü konuşma, hasta ziyareti’ uygulaması başlatıldı.

Atatürk Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören ve özellikle yoğun bakımlarda yatmakta olan hasta yakınları, hastalarının durumları hakkında bilgi almak ve hastalarını görmek istediklerini talep etmeleri üzerine, sosyal hizmetler birimi tarafından görüntülü hasta ziyareti uygulaması başlatıldı. Hasta ve hasta yakınları ise bu uygulamadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek hastane personeline teşekkürlerini iletti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.