Aydın Havadis

Aydın İl Sağlık Müdürü Açıkgöz’den Arslan’a teşekkür plaketi

AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. OSMAN AÇIKGÖZ, PANDEMİ DÖNEMİ BAŞINDAN BU YANA NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ’NE VERDİĞİ MADDİ VE MANEVİ DESTEKTEN DOLAYI S.S. NAZİLLİ SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURİ ARSLAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.

Aydın İl Sağlık Müdürü Açıkgöz’den Arslan’a teşekkür plaketi
46 views
24 Şubat 2022 - 11:10

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, pandemi dönemi başından bu yana Nazilli Devlet Hastanesi’ne verdiği maddi ve manevi destekten dolayı S.S. Nazilli Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’a teşekkür plaketi takdim etti.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, Destek Hizmetleri Başkanı Selim Özen, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Engin Tetik ve hastane yönetimi S.S. Nazilli Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ı ziyaret etti. Ziyarette pandemi sürecinin başından bu yana Nazilli Devlet Hastanesi’ne olan tıbbı cihaz bağışları ve yoğun bakım alanın fiziki alan yapımı aşamasındaki desteklerinden dolayı S.S. Nazilli Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’a teşekkür eden, İl Sağlık Müdürü Açıkgöz, Arslan’a teşekkür plaketi takdim etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.