Aydın Havadis

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Şahin, Aydın Ticaret Borsası yönetimi ile görüştü

AYDIN VERGİ DAİRESİ BAŞKANI ŞAHİN, AYDIN TİCARET BORSASI YÖNETİMİ İLE GÖRÜŞTÜ

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Şahin, Aydın Ticaret Borsası yönetimi ile görüştü
64 views
23 Şubat 2022 - 18:10

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin ve beraberindeki heyet, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Aydın Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin’i ve beraberindeki heyeti, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcıları Rıza Uyar ve Ahmet Şenel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyeleri Adem Türkmen, Cihan Can ve Mustafa Akdam ile Genel Sekreter Neslihan Duymaz karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin, bu yıl 33’üncüsü kutlanan Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Aydın Ticaret Borsası heyetine bilgilendirmede bulundu. Şahin, Vergi Haftası kutlamaları ile verginin öneminin tüm topluma benimsetildiğini ve bununla birlikte vergi ödeme alışkanlığının kamuoyuna kazandırılmasını amaçladıklarını ifade ederek günümüz teknolojileriyle mükelleflere birçok kolaylığında sağlandığını ifade etti.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, kamu gelirlerinin büyük bir bölümünü oluşturan vergilerin, kamuoyuna sunulan hizmet giderlerinin karşılanmasında devletimizin en önemli gelir kaynağı olduğunu, ülkemiz ekonomisinin kalkınmasında önemli katkı sağladığını ifade ederek Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Aydın Ticaret Borsası’na gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin’e ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.