Aydın Havadis

Aydın’da ’Büyükşehir Sahada’ uygulaması devam ediyor

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ‘BÜYÜKŞEHİR SAHADA’ UYGULAMASI KAPSAMINDA BÜTÜN BÜROKRATLARIYLA AYDIN’IN HER İLÇESİNDE 60 MAHALLEDE DAHA VATANDAŞLARLA BULUŞTU. VATANDAŞLARIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TALEPLERİ MERKEZE ALINARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN ZİYARETLERLE ŞİMDİYE KADAR TOPLAM 435 MAHALLEYE GİDİLDİ.

Aydın’da ’Büyükşehir Sahada’ uygulaması devam ediyor
219 views
13 Temmuz 2021 - 15:30

Aydın Büyükşehir Belediyesi ’Büyükşehir Sahada’ uygulaması kapsamında bütün bürokratlarıyla Aydın’ın her ilçesinde 60 mahallede daha vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nden talepleri merkeze alınarak gerçekleştirilen ziyaretlerle şimdiye kadar toplam 435 mahalleye gidildi.

’Büyükşehir Sahada’ uygulamasıyla katılımcı belediyeciliği üst seviyeye çıkarmak için gerçekleştirilen toplantılarda bürokratlar tarafından vatandaşlara mahallelerine ve ilçelerine yapılan yatırımlar anlatıldı. Yapılacak yeni yatırımlar için vatandaşların talepleri de dinlenirken toplantılara Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin ve Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASKİ) tüm bürokratları katıldı. Toplantılarda vatandaşlar ve muhtarlar Büyükşehir Belediyesi’nin ve ASKİ’nin verdiği hizmetlerden çok memnun olduklarını, ihtiyaç duyulan her anda yanlarında olunduğunu söyledi.

“Talepleri gerçekleştireceğiz”

Büyükşehir Belediyesi’nin katılımcı belediyecilik anlayışını üst seviyede uyguladığını söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ise “Yatırımlarımızı vatandaşlarımızın talepleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda da gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın isteklerini yatırım programımıza alıp gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.