Aydın Havadis

Aydın’da ’Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Kurulu’ toplandı

TÜRKİYE SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT PROGRAMI YETİŞKİN VE ÇOCUKLUK ÇAĞI OBEZİTESİNİN ÖNLENMESİ VE FİZİKSEL AKTİVİTE EYLEM PLANI 2019-2023 KAPSAMINDA, AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUNDA ‘SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT KURULU’ TOPLANDI.

Aydın’da ’Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Kurulu’ toplandı
89 views
15 Temmuz 2021 - 12:20

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı Yetişkin ve Çocukluk Çağı Obezitesinin Önlenmesi Ve Fiziksel Aktivite Eylem Planı 2019-2023 kapsamında, Aydın İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda ’Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Kurulu’ toplandı.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan v. Dr. Ebru Kurt başkanlığında, kamu kurum ve kuruluşlarının katılımıyla toplanan kurulda, Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi tarafından kurul üyelerine ’Bulaşıcı Olmayan Hastalıklarda Mevcut Durum Ve Obezite’ başlıklı sunum yapıldı. 2021 yılında yapılması planlanan etkinlikler ile ilgili kurul üyelerinin fikir, görüş ve önerilerinin alınması ile devam eden toplantı dilek ve temenniler ile son buldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.