Aydın Havadis

Başkan Dinçer için acil donör aranıyor

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE SAFRA KESESİ RAHATSIZLIĞI DOLAYISIYLA DENİZLİ’YE SEVK EDİLEN VE BURADA KARACİĞERİNİN İFLAS ETTİĞİ ÖĞRENİLEN ÇİNE BELEDİYE BAŞKANI ENVER SALİH DİNÇER İÇİN ACİL DONÖR ARANDIĞI BİLDİRİLDİ.

Başkan Dinçer için acil donör aranıyor
56 views
11 Şubat 2022 - 10:10

Geçtiğimiz günlerde safra kesesi rahatsızlığı dolayısıyla Denizli’ye sevk edilen ve burada karaciğerinin iflas ettiği öğrenilen Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer için acil donör arandığı bildirildi. Başkan Dinçer’in yakınlarının hiçbirinin dokusunun kendisi ile uyuşmadığı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde safra kesesi rahatsızlığı nedeniyle Denizli’ye sevk edilen ve burada tedavi altına alınan Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in karaciğerinin iflas ettiği belirlenmişti. Denizli’den İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen Başkan Dinçer’e karaciğer nakli yapılmasına karar verildi. Buradan nakil için Malatya İnönü Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in yakınlarının kontrol edildiği ancak hiçbirinin dokusunun uyuşmadığı belirtildi.

Başkan Dinçer için donör vermek isteyen 19-49 yaş arası, alkol-sigara kullanmamış ve kronik rahatsızlığı bulunmayan kişilerin Ramazan Özhan’a ait 545 445 10 30 telefona ulaşmaları istendi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.