Aydın Havadis

Bu kahve hem keyif hem de enerji veriyor

TÜRKİYE’DE YETİŞMEMESİNE RAĞMEN ADI DÜNYAYA TÜRK KAHVESİ OLARAK YAYILAN KAHVE TUTKUNLARINA YENİ BİR ÇEŞİT DAHA SUNULDU. MERKEZİ AYDIN’DA BULUNAN VE ÜLKE GENELİNDE 100’E YAKIN ŞUBESİ OLAN TUĞBA KURUYEMİŞ, PANDEMİDEN SONRA TÜRK KAHVESİ’NİN KEYİF VEREN YÖNÜNE ENERJİ VEREN ÖZELLİKLER DE EKLEYEREK MİRVARİ EKSPRES ADLI YENİ BİR ÜRÜN DAHA GELİŞTİRDİ.

Bu kahve hem keyif hem de enerji veriyor
27 views
19 Eylül 2021 - 11:10

Türkiye’de yetişmemesine rağmen adı dünyaya Türk Kahvesi olarak yayılan kahve tutkunlarına yeni bir çeşit daha sunuldu. Merkezi Aydın’da bulunan ve ülke genelinde 100’e yakın şubesi olan Tuğba Kuruyemiş, pandemiden sonra Türk Kahvesi’nin keyif veren yönüne enerji veren özellikler de ekleyerek mirvari ekspres adlı yeni bir ürün daha geliştirdi. Tamamen doğal bitkilerle desteklenen mirvari ekspres adlı yeni ürünün aynı zamanda enerji de verdiği belirtildi.

Kaynaklara göre; Türkiye’ye yaklaşık 500 yıl önce Moka Yarımadası’ndan getirilen ve o tarihten sonra dünyaya Türk Kahvesi olarak yayılan kahve, artık sadece keyif için değil yeni geliştirilen hali ile enerji ve zindelik için de tüketilmeye başlandı. Aydın’da 1980 yılında aile işletmesi olarak kurulan Tuğba Kuruyemiş kuruluşunun 41. yılında hatırı 40 yıl süren kahvenin keyfine enerji ve de ekledi. Firmada görev yapan gıda mühendislerinin uzun çalışmaları sonucu pandemi şartlarında tüketimi daha kolay ‘Dök karıştır iç’ sloganı ile ‘Mirvari expres’ adlı ürününü piyasaya sundu.

Firmanın yeni geliştirdiği ürün hakkında bilgi veren Tuğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, “Firma olarak ‘Sürekli iyileştirme sonsuz geliştirme’ politikamız gereği, her şeyin daha iyisini nasıl yaparız diye çalışıyoruz. Pandemi sürecinde yeme içme sektöründeki bir çok mekan kapanınca özellikle yola gidenler ve mesaisinde bir çatı altında olamayanlar için mirvari kahvemizi biraz daha geliştirip ‘Dök karıştır iç’ diye daha pratik mirvari expres ürettik. Ayrıca bu ürüne belirli oranlarda keçiboynuzu tozu, kakao, damla sakızı, has salep gibi doğal enerji veren ürünler de ekledik. Bu kahvemiz sıcak su olan her yerde anında demleniyor. İçene hem keyif hem de enerji veriyor” diyerek yeni ürünün de oldukça beğenildiğini kaydetti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.