Aydın Havadis

Çiftçilerin Dijital Becerilerinin Geliştirilmesi projesinin toplantısı gerçekleşti

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ’NİN PROJE ORTAĞI OLDUĞU VE AYDIN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLMEKTE OLAN, ERASMUS+ PROGRAMI 2018 YILI ANA EYLEM 2 STRATEJİK ORTAKLIKLAR-YETİŞKİN EĞİTİMİ PROGRAMI KAPSAMINDA TÜRKİYE ULUSAL AJANSI TARAFINDAN DESTEKLENEN ÇİFTÇİLERİN DİJİTAL BECERİLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ ADLI PROJENİN 5. ULUS ÖTESİ TOPLANTISI, PROJE ORTAĞI EUROFORM EV SAHİPLİĞİNDE AMANTEA/İTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ.

Çiftçilerin Dijital Becerilerinin Geliştirilmesi projesinin toplantısı gerçekleşti
77 views
07 Eylül 2021 - 18:10

Adnan Menderes Üniversitesi’nin proje ortağı olduğu ve Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan, ERASMUS+ Programı 2018 Yılı Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar-Yetişkin Eğitimi programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Çiftçilerin Dijital Becerilerinin Geliştirilmesi adlı projenin 5. Ulus Ötesi Toplantısı, proje ortağı Euroform ev sahipliğinde Amantea/İtalya’da gerçekleşti.

Projenin 5. Ulus Ötesi toplantısına ADÜ’den Dr. Öğr. Üyesi Taner Arabacıoğlu ve Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Personeli Çağrı Kesen katıldı. İki gün süren toplantı, projenin fikri çıktıları olan eğitim modülü için gereklilikler ve içeriklerin son kontrolünün yapılması ile başladı. Deneme eğitimlerinin uygulanması ve gerekli görev paylaşımlarının yapılması ile ulus ötesi toplantının ilk günü sona erdi. Proje toplantısının ikinci günü proje yönetimi ve uygulaması kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerin son kontrolü yapıldı. Devamında, projenin uygulama kuralları, değerlendirme planı ve yaygınlaştırma konuları gözden geçirildi ve iş paylaşımları yapıldı. Proje ortağı 9 kurum ve kuruluşun katıldığı toplantı, genel değerlendirme ve sertifikaların dağıtılmasıyla sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.