Aydın Havadis

Çocuk gelişimi semineri gerçekleştirildi

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) VE UCİM SAADET ÖĞRETMEN ÇOCUK İSTİSMARI İLE MÜCADELE DERNEĞİ İŞ BİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN ÇOCUK GELİŞİMİ SEMİNERİ ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİ.

Çocuk gelişimi semineri gerçekleştirildi
253 views
08 Haziran 2021 - 9:40

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ve UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği iş birliği ile düzenlenen Çocuk Gelişimi Semineri çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Aydın Meslek Yüksekokulu ve Buharkent Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen seminer, yoğun katılımla gerçekleşti. Buharkent Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Hilal Hatice Ülkü’nün moderatörlüğünde gerçekleşen etkinliğe, UCİM adına konuşmacı olarak Avukat Senem Yılmaz ve Öğr. Gör. Sergen Irmak katıldı. Avukat Senem Yılmaz konuşmasında, hukukta çocuğun yeri, çocuk hakları ve çocuk istismarıyla karşılaştıklarında ne gibi sorumlulukları olduğuna dair bilgiler aktardı. Öğr. Gör. Sergen Irmak; çocuklarda beden güvenliği, mahremiyet eğitimiyle ilgili bilinmeyen gerçekler ve mahremiyet eğitiminde çocukla iletişim konularında bilgi verdi. Program, soru-cevap bölümünün ardından yeni seminerlerde buluşmak üzere güzel dileklerle son buldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.