Aydın Havadis

Didim Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinin teknolojik alt yapısı güçlendirildi

DİDİM DEVLET HASTANESİ’NDE YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ SAĞLIK BAKANLIĞI STANDARTLARINA UYGUN HALE GETİRMEK VE AMELİYAT SONRASI HASTALARIN BAKIM VE TAKİBİNİN EN İYİ KOŞULLARDA SAĞLANMASI AMACIYLA İÇ DİZAYN VE TADİLATI YAPILARAK YENİDEN DÜZENLENİRKEN, SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN GÖNDERİLEN 8 ADET HASTA BAŞI MONİTÖRÜ İLE YOĞUN BAKIMLARIN TEKNOLOJİK ALT YAPISI GÜÇLENDİRİLDİ.

Didim Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinin teknolojik alt yapısı güçlendirildi
62 views
17 Şubat 2022 - 12:10

Didim Devlet Hastanesi’nde Yoğun Bakım Üniteleri Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun hale getirmek ve ameliyat sonrası hastaların bakım ve takibinin en iyi koşullarda sağlanması amacıyla iç dizayn ve tadilatı yapılarak yeniden düzenlenirken, Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen 8 adet hasta başı monitörü ile yoğun bakımların teknolojik alt yapısı güçlendirildi.

Didim Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen tamirat, tadilat, yenileme ile oksijen sistemi revizyonu sonrasında hem hasta hem de çalışanlar açısından daha konforlu hale getirildi. Tadilattan geçirilerek yenilenen birimlerde 1. Seviye Yoğun Bakım Ünitesi 4 yatak, 2. Seviye Yoğun Bakım Ünitesi 7 yatak olarak düzenlendi. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından alımı yapılarak hastaneye gönderilen 8 adet hasta başı monitörün yoğun bakım ünitelerindeki kurulum süreçleri de tamamlanarak yoğun bakımların teknolojik alt yapısı güçlendirildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.