Aydın Havadis

Dijital Pazarlama projesinin ikinci toplantısı İtalya’da yapıldı

DİJİTAL PAZARLAMA PROJESİNİN İKİNCİ TOPLANTISI İTALYA’DA YAPILDI

Dijital Pazarlama projesinin ikinci toplantısı İtalya’da yapıldı
58 views
14 Şubat 2022 - 10:10

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün proje ortağı olduğu ve Aydın Valiliği koordinatörlüğünde yürütülen “Tarımsal Girişimciler için Güvenli Dijital Pazarlama (Safe Digital Marketing for Agripreneurs)” adlı projenin 2. Ulusötesi toplantısı İtalya’da gerçekleştirildi.

Çiftçilerin dijital pazarlama ve dijital güvenlik becerilerini geliştirerek tarım sektörünün ekonomik ve çevresel sürdürülebilirliğini arttırmayı ve tarımda dijitalleşmeye katkıda bulunmayı amaçlayan projenin iki gün süren uluslararası toplantısı, proje yönetimi ve uygulaması kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerin gözden geçirilmesi ve değerlendirmesi ile başladı. Projenin birinci çıktısı “Tarımsal Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Dijital Güvenlik” Müfredatı/Kursu için her bir proje ortağı tarafından hazırlanan öğrenim kazanımları ve içeriklerin sunumları yapıldı ve modüllerdeki eğitim kazanımlarının proje ve program hedefleriyle uyumu değerlendirildi.

Proje ortağı 9 kurum/kuruluştan toplam 18 katılımcının yer aldığı proje toplantısının ikinci gününde, projenin “Tarımsal Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Dijital Güvenlik” e-öğrenim platformu ve öğrenim materyalleri hakkında değerlendirmeler yapıldı. Etkileşimli öğrenme materyallerini oluşturmada kullanılabilecek dijital ve web araçları tanıtıldı ve farklı araçlar kullanılarak daha zengin materyallerin oluşturulabilmesi imkanları ile e-öğrenim platformunda hangi programların ve hangi materyallerin kullanılacağı tartışıldı.

Projenin uygulama kurallarının gözden geçirildiği, yaygınlaştırma faaliyetlerinin ele alındığı toplantı, değerlendirme anketleri ve sertifikaların dağıtılmasıyla sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.