Aydın Havadis

Efeler halkının yardımları, Ören’e gönderildi

EFELER HALKININ YARDIMLARI, ÖREN’E GÖNDERİLDİ EFELER BELEDİYESİ, EFELER KENT KONSEYİ VE YENİ İZ DERNEĞİ İŞBİRLİĞİ İLE BAŞLATILAN YARDIM KAMPANYASINDA TOPLANAN İHTİYAÇ MALZEMELERİ, YANGIN BÖLGELERİNDEN BİRİ OLAN ÖREN ÇADIRKENT’E GÖNDERİLDİ. EFELER HALKI, YENİ İZ DERNEĞİ ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞLAYAN VE EFELER BELEDİYESİ İLE EFELER KENT KONSEYİ’NİN KOORDİNESİYLE DEVAM EDEN YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR. SU, YANIK KREMİ, ÇOCUK BEZİ, BEBEK MAMASI, SIVI İÇECEK VE GÖZ DAMLASI GİBİ İLK ETAPTA TOPLANAN ÖNCELİKLİ YARDIM MALZEMELERİ, ÖREN’E GÖNDERİLDİ. EFELER BELEDİYESİ’NDEN YAPILAN AÇIKLAMADA “BU ZOR GÜNLERİ HEP BİRLİKTE ATLATACAĞIZ. EFELER BELEDİYEMİZ, EFELER KENT KONSEYİ VE YENİ İZ DERNEĞİ İŞBİRLİĞİYLE; EFELERLİ HAYIRSEVER VATANDAŞLARIMIZIN BAĞIŞLARIYLA YANGIN BÖLGESİ ÖREN ÇADIRKENT’E 2 KAMYONLUK İHTİYAÇ MALZEMESİ GÖNDERDİK” İFADELERİNE YER VERİLDİ.

Efeler halkının yardımları, Ören’e gönderildi
31 views
04 Ağustos 2021 - 9:30

Efeler Belediyesi, Efeler Kent Konseyi ve Yeni İz Derneği işbirliği ile başlatılan yardım kampanyasında toplanan ihtiyaç malzemeleri, yangın bölgelerinden biri olan Ören Çadırkent’e gönderildi.

Efeler halkı, Yeni İz Derneği öncülüğünde başlayan ve Efeler Belediyesi ile Efeler Kent Konseyi’nin koordinesiyle devam eden yardım kampanyasına yoğun ilgi gösteriyor. Su, yanık kremi, çocuk bezi, bebek maması, sıvı içecek ve göz damlası gibi ilk etapta toplanan öncelikli yardım malzemeleri, Ören’e gönderildi. Efeler Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Efeler Belediyemiz, Efeler Kent Konseyi ve Yeni İz Derneği işbirliğiyle; Efelerli hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarıyla yangın bölgesi Ören Çadırkent’e 2 kamyonluk ihtiyaç malzemesi gönderdik” ifadelerine yer verildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.