Aydın Havadis

Efeler Mesleki Eğitim Merkezi, ’Erasmus +KA105 Sen de Yapabilirsin’ projesi başladı

TÜRKİYE ULUSAL AJANSI TARAFINDAN HİBE ALMAYA HAK KAZANAN 2020-1-TR01-KA105-084218 NOLU ERASMUS+ GENÇLİK PROGRAMI GENÇLİK DEĞİŞİMLERİ PROJESİ OLAN ‘YOU CAN TOO’ İSİMLİ PROJE TÜRKİYE VE ROMANYA’DAN 25 GENCİN KATILIMCI İLE UYGULANDI.

Efeler Mesleki Eğitim Merkezi, ’Erasmus +KA105 Sen de Yapabilirsin’ projesi başladı
20 views
27 Eylül 2021 - 11:10

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe almaya hak kazanan 2020-1-TR01-KA105-084218 nolu Erasmus+ Gençlik Programı Gençlik değişimleri projesi olan ’You can too’ isimli proje Türkiye ve Romanya’dan 25 gencin katılımı ile uygulandı.

Kişisel becerilerin geliştirilmesi amacıyla planlanan faaliyetler doğrultusunda Efeler Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri ile Romanyalı katılımcılar, otomobil lastiği değiştirme, elektrik priz değiştirilmesi, fön çekimi, küçük ev içi tamiratlar, yemek yapımı ve benzeri uygulamalar yaptı. Proje faaliyetleri ve planları içinde Aydın’ın tarihi ve turistik yerlerine geziler düzenlendi. Efeler Mesleki Eğitim Merkezi gençlik projesi ile birlikte bir personel hareketliği bir de mesleki eğitim staj hareketliliği projesi hibe hak almaya kazandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.