Aydın Havadis

Fırsat Sezgisi ve Girişimcilik Semineri gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) KARACASU MEMNUNE İNCİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA (MYO) YAKLAŞIK İKİ AY BOYUNCA SÜRMESİ PLANLANAN KARİYER ETKİNLİKLERİ BAŞLADI. PLANLANAN ETKİNLİKLER KAPSAMINDA ‘FIRSAT SEZGİSİ VE GİRİŞİMCİLİK’ ADLI SEMİNER, ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİ.

Fırsat Sezgisi ve Girişimcilik Semineri gerçekleşti
165 views
20 Nisan 2021 - 17:09

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) yaklaşık iki ay boyunca sürmesi planlanan kariyer etkinlikleri başladı. Planlanan etkinlikler kapsamında ’Fırsat Sezgisi ve Girişimcilik’ adlı seminer, çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Seminere, İşletme Yönetimi, Dış Ticaret ve Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı öğrencileri katıldı. Dr. Öğr. Üyesi H. Önlem Ersöz’ün moderatörlüğünü yaptığı ve Üniversitemiz mezunlarından olan Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Harun Ökek’in sunum yaptığı seminerde, iş dünyasında fırsatları görme, yorumlayabilme ve girişimcilik örnekleri öğrencilerle paylaşıldı. İş dünyasında başarılı olmak için çok çalışmanın, gerçekçi hedefler belirlemenin ve denemekten asla vazgeçmemenin gerektiğinin vurgulandığı seminer, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.