Aydın Havadis

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Yenipazar’a müjde

BAKANLIKTAN, YENİPAZAR’A MÜJDE YENİPAZAR, MOTOKROS PİSTİ YAPILACAK GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NIN YATIRIMLARI KAPSAMINDA AYDIN’IN YENİPAZAR İLÇESİNE MOTOKROS PİSTİ YAPILACAK. GEÇTİĞİMİZ AYLARDA GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TARAFINDAN AYDIN’A YAPILACAK OLAN YATIRIMLARIN AÇIKLANMASININ ARDINDAN BİR MÜJDE DAHA GELDİ. GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN TALİMATI DOĞRULTUSUNDA AYDIN’DA PROJELER İÇİN ÇALIŞMALAR HIZLANIRKEN YENİPAZAR İLÇESİNE DE BİR MÜJDE GELDİ. BAKANLIĞIN YATIRIMLARI KAPSAMINDA YENİPAZAR’A MOTOKROS PİSTİ, 450 SEYİRCİLİ PORTATİF TRİBÜN, TEL ÖRGÜ, SOYUNMA ODASI, ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE AYDINLATMA YAPILACAK. KONU İLE İLGİLİ AYDIN VALİLİĞİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA “GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINCA SAĞLANAN ÖDENEKLE AYDIN’A MOTOKROS PİSTİ YAPILACAK” İFADELERİNE YER VERİLDİ.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Yenipazar’a müjde
13 views
27 Ağustos 2021 - 9:40

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yatırımları kapsamında Aydın’ın Yenipazar ilçesine motokros pisti yapılacak.

Geçtiğimiz aylarda Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Aydın’a yapılacak olan yatırımların açıklanmasının ardından bir müjde daha geldi. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun talimatı doğrultusunda Aydın’da projeler için çalışmalar hızlanırken Yenipazar ilçesine de bir müjde geldi. Bakanlığın yatırımları kapsamında Yenipazar’a motokros pisti, 450 seyircili portatif tribün, tel örgü, soyunma odası, çevre düzenlemesi ve aydınlatma yapılacak. Konu ile ilgili Aydın Valiliğinden yapılan açıklamada “Gençlik ve Spor Bakanlığınca sağlanan ödenekle Aydın’a Motokros Pisti Yapılacak” ifadelerine yer verildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.