Aydın Havadis

Hayırsever aileden ADÜ’ye anlamlı bağış

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE HAYIRSEVER BİR AİLENİN DESTEĞİ İLE TEFRİŞATI YAPILAN 2 ODAYA BİRSEN-MUSTAFA ÖZTUNAR VE SERPİL-FERİDUN ÖZDEMİR’İN ADI VERİLDİ.

Hayırsever aileden ADÜ’ye anlamlı bağış
106 views
16 Şubat 2022 - 10:10

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde hayırsever bir ailenin desteği ile tefrişatı yapılan iki odaya Birsen-Mustafa Öztunar ve Serpil-Feridun Özdemir’in adı verildi.

Aydın’da bir hayırsever aile tarafından ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne bağış yapıldı. Hastaneye yapılan bağış ile 2 hasta odasının tefrişi yapıldı. Yeniden düzenlenen odaya Birsen-Mustafa Öztunar ve Serpil-Feridun Özdemir’in adı verildi. ADÜ Hastane Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ayça Tuzcu, bağışta bulunan aileye gerçekleştirilen program ile plaket takdim etti.

Yapılan bağışlar ile tefrişi gerçekleşen odalardan birçok hastanın faydalandığını ifade eden Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ayça Tuzcu; “Üniversite hastanesi olarak hayırseverlerimize çok şey borçluyuz. Bu değerli bağış için ise hayırsever ailemize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.