Aydın Havadis

İl Milli Eğitim Müdürü Okumuş, başarılı öğrencileri ağırladı

AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEYFULLAH OKUMUŞ, TÜBİTAK TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘LİSE ÖĞRENCİLERİ KUTUP ARAŞTIRMA PROJELERİ’ YARIŞMASINDA SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER ALANINDA TÜRKİYE FİNALLERİNDE AYDIN’I TEMSİL EDECEK OLAN AYDIN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA AĞIRLAYARAK ÖDÜLLENDİRDİ.

İl Milli Eğitim Müdürü Okumuş, başarılı öğrencileri ağırladı
59 views
24 Haziran 2021 - 10:10

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, TÜBİTAK tarafından düzenlenen ’Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri’ yarışmasında Sosyal ve Beşeri Bilimler alanında Türkiye Finallerinde Aydın’ı temsil edecek olan Aydın Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerini makamında ağırlayarak ödüllendirdi.

Aydın Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri İlayda Davas ve Duru Kocalar, danışman öğretmenleri Aslı Atalay rehberliğinde hazırladıkları ’Masallarda Kutup Kültürü’ konulu proje hakkında Okumuş’a bilgi verdi. Okumuş, 6-7 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Türkiye Final Yarışması’nda Aydın’ı temsil edecek öğrenciler ile danışman öğretmenlere başarılar dileyerek, başarıda emeği olan tüm eğitimcileri tebrik etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.