Aydın Havadis

Kuşadası’nda silahlı kavganın meydana geldiği işletme sahibinden açıklama

AYDIN’IN KUŞADASI İLÇESİNDE BİR KAFEDE OTURAN ORTAKLAR ARASINDA ÇIKAN VE 2 KİŞİNİN YARALANDIĞI SİLAHLI KAVGA İLE İLGİLİ OLAYIN MEYDANA GELDİĞİ KAFENİN SAHİBİ AÇIKLAMA YATI. KAVGANIN KENDİLERİ İLE HİÇBİR ALAKASI OLMADIĞINI BELİRTEN KAFENİN İŞLETMECİSİ ADNAN ALTIN, “OLAY SANKİ BİZİM ARAMIZDA YAŞANMIŞ GİBİ AKTARILIP ANLAŞILMIŞ. OLAY BİZE ÇAY İÇMEYE GELEN İKİ GRUP ARASINDA YAŞANAN BİR VAKA” DİYE KONUŞTU.

Kuşadası’nda silahlı kavganın meydana geldiği işletme sahibinden açıklama
32 views
05 Ekim 2021 - 13:10

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir kafede oturan ortaklar arasında çıkan ve 2 kişinin yaralandığı silahlı kavga ile ilgili olayın meydana geldiği kafenin sahibi açıklama yatı. Kavganın kendileri ile hiçbir alakası olmadığını belirten kafenin işletmecisi Adnan Altın, “Olay sanki bizim aramızda yaşanmış gibi aktarılıp anlaşılmış. Olay bize çay içmeye gelen iki grup arasında yaşanan bir vaka” diye konuştu.

Dünden beri kendilerini tanıyıp arayan herkesi olayın doğrusunu anlatmaya çalıştıklarını belirten ve işletme olarak haberden sonra zor duruma düştüklerini kaydeden Adnan Altın, “Bizim işletmemiz herkese açık bir yer. Dün de olduğu gibi, müşteri geldi, çaylarını içerken tartışmaya başladılar. Biz hemen güvenlik güçlerine durumu bildirdik. Bizim mekanda çay içen iki ortak arasında yaşanan kavga sanki biz kavga etmişiz gibi anlaşılmış. Olayın Bebek Marin ile bir alakası yok. Bizim gelen müşteriler arasında husumet olup olmadığını sorma gibi bir lüksümüz yok. Buradan 17 kişi ekmek yiyor. Bu münferit olay, biz ve işletmemizle bağdaştırılmamalıdır” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.