Aydın Havadis

Laboratuvar personeline İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi

AYDIN’DA İLÇE VE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİ İLE HALK SAĞLIĞI LABORATUVARLARINDA GÖREV YAPAN PERSONELİN YÖNELİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEMEL EĞİTİMLERİ VERİLEREK, EĞİTİME KATILIM SAĞLAYANLARA EĞİTİM BELGESİ DÜZENLENDİ.

Laboratuvar personeline İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi
87 views
18 Şubat 2022 - 10:10

Aydın’da ilçe ve il sağlık müdürlükleri ile Halk Sağlığı Laboratuvarlarında görev yapan personelin yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimleri verilerek, eğitime katılım sağlayanlara eğitim belgesi düzenlendi.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Çevre Sağlığı Birimi tarafından organize edilen, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kanunu gereği, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanları tarafından İSG’ne yönelik davranış değişikliğinin sağlaması amacıyla eğitim verildi. Efeler, İncirliova, Germencik, Koçarlı, Çine, Karpuzlu, Sultanhisar, Köşk ilçelerinde ve İl Sağlık Müdürlüğü ile Halk Sağlığı Laboratuvarında çalışan personele yönelik düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimleri tamamlanarak, katılım sağlayanlara eğitim belgesi düzenlendi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.