Aydın Havadis

Nazilli Belediye Başkanı 1. Koçarlı Belediye Başkanı 3. seçildi

ÖZEL BİR ARAŞTIRMA ŞİRKETİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘EN BAŞARILI BÜYÜKŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI’ ANKETİNDE EGE BÖLGESİ’NİN EN BAŞARILI BÜYÜKŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANI YÜZDE 59,5 OY İLE NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN OLDU. AYNI FİRMANIN YAPTIĞI YEREL YÖNETİMLER PERFORMANS ARAŞTIRMASINDA KOÇARLI BELEDİYE BAŞKANI NEDİM KAPLAN İSE EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI ARASINDA 3. SIRADA YER ALDI.

Nazilli Belediye Başkanı 1. Koçarlı Belediye Başkanı 3. seçildi
35 views
17 Ağustos 2020 - 19:00

Özel bir araştırma şirketi tarafından gerçekleştirilen ‘En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları’ anketinde Ege Bölgesi’nin en başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı yüzde 59,5 oy ile Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan oldu. Aynı firmanın yaptığı Yerel Yönetimler Performans araştırmasında Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ise en başarılı İlçe Belediye Başkanları arasında 3. sırada yer aldı.

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ‘En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları’ anketinin sonuçlarına göre; Ege Bölgesi’nin en başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı yüzde 59,5 oy ile Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan oldu.

Firma tarafından 30 büyükşehirde, 01-15 Ağustos tarihleri arasında 23 bin 200 katılımcı ile yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi yöntemi ile gerçekleştirdiği belirtilen ankette yüzde 56 Başarı oranıyla 17 ilçe içerisinde Koçarlı Belediye Başkanı da 3. Sırada yer aldı.

Gönül Belediyeciliği anlayışıyla daima halkla omuz omuza hizmet ettiklerini belirten Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Makam odasında değil halkın içinde belediyecilik anlayışına sahibiz ve Allah’ın izniyle sahip olmaya hizmet etmeye, proje üretmeye devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz bu bir yılda hayata geçen projelerimiz ve hizmetlerimiz sadece fragmandı kalan sürede Koçarlımız, marka ilçe olarak anketlerde yerini alacak” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.