Aydın Havadis

Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO, uzaktan oryantasyon eğitimi programını gerçekleştirdi

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) NAZİLLİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (MYO) 2020-2021 AKADEMİK YILI UZAKTAN ORYANTASYON EĞİTİMİ, 18 EYLÜL 2020 TARİHİNDE ONLİNE OLARAK GOOGLE MEET UYGULAMASI ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİ.

Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO, uzaktan oryantasyon eğitimi programını gerçekleştirdi
41 views
24 Eylül 2020 - 15:10

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) 2020-2021 Akademik Yılı Uzaktan Oryantasyon Eğitimi, online olarak gerçekleşti.

Evde Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı Programları için ayrı iki oturum şeklinde gerçekleşen oryantasyon eğitimi, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Ercan Sepetcioğlu’nun, Nazilli ve Sümer Kampüsü hakkında bilgi verdiği açılış konuşmasıyla başladı. Açılış konuşmasının ardından program, Meslek Yüksekokulu öğretim görevlileri ve misafir öğretim elemanlarının kendilerini tanıtmaları, duygu ve düşüncelerini aktarmalarıyla devam etti.

Oryantasyon eğitiminde, okul tanıtımı, OBİS, öğrenci hak ve yükümlülükleri ile ilgili bilgilendirmenin ardından, ADÜ Uzaktan Eğitim Portalı tanıtım sunumu da gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu oryantasyon programı, küresel salgının bir an önce son bulup öğrenciler ile yüz yüze eğitim de yeniden birlikte olma temennisi ile son buldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.