Aydın Havadis

Nazilli sağlık hizmetleri MYO’da özgüven ve etkili iletişim konuşuldu

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) NAZİLLİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ SOSYAL SORUMLULUK SÖYLEŞİLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ‘ÖZGÜVEN VE ETKİLİ İLETİŞİM’ BAŞLIKLI SÖYLEŞİ ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİ.

Nazilli sağlık hizmetleri MYO’da özgüven ve etkili iletişim konuşuldu
108 views
31 Mayıs 2021 - 11:30

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Sosyal Sorumluluk Söyleşileri kapsamında düzenlenen ’Özgüven ve Etkili İletişim’ başlıklı söyleşi çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Doğaner’in konuk olduğu ve moderatörlüğünü Öğr. Gör. Gülşah Şükran Kale’nin üstlendiği söyleşiye, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Ercan Sepetcioğlu, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Söyleşide, etkili iletişimin önemi, özgüven, motivasyon, sözsüz iletişim ve beden dili konuları ele alındı. Öğrencilerin soruları ve katkıları ile zenginleşen söyleşi, bir sonraki yıl yüzyüze bir etkinlik halinde gerçekleştirilmesi dileğiyle sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.