Aydın Havadis

Nazilli’de 6 taşınmaz satışa çıkarıldı

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NİN TÜZEL KİŞİLİĞİNE AİT, AYRI AYRI DOSYALARDA İŞLEM GÖREN 6 TAŞINMAZ AÇIK TEKLİF ARTIRMA USULÜ İLE SATIŞA ÇIKACAK.

Nazilli’de 6 taşınmaz satışa çıkarıldı
54 views
28 Ağustos 2020 - 9:40

Nazilli Belediyesi’nin tüzel kişiliğine ait, ayrı ayrı dosyalarda işlem gören 6 taşınmaz açık teklif artırma usulü ile satışa çıkacak.

Nazilli Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Mevkii, niteliği, yüzölçümü, ihale saati, muhammen bedeli, geçici teminatı belirtilen taşınmazlar, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi uyarınca açık teklif artırma usulü suretiyle satılacak olup; ihalede artış muhammen bedel üzerinden yapılacaktır. Belediyemizin tüzel kişiliğine ait taşınmazların satış ihalesi 31.08.2020 tarihinde belediye binasında toplanacak Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır. İhaleye katılabilmek için; İhaleye katılmak isteyenlerin, belirtilen gün ve saatinde Belediye Encümeni huzurunda hazır bulunmaları şarttır. Postadaki vaki gecikmeler ve telgrafla müracaatlar kabul olunmaz. Satış şartnamelerinde belirtilen ve satışa çıkartılan ada ve parsellerin dosyasındaki bilgileri ve tapudaki takyidatları ihale edilen kişi tarafından aynen kabul edilmiş sayılır. Satılacak taşınmazlar için %1 KDV uygulanacaktır. İhale ve satıştan mütevellit bütün vergi, resmi harç, ilan giderleri, tapu harçları, alım satım giderleri, ödenmesi gereken tüm giderler ihale edilene aittir. İşbu ihale ilanı genel bilgi mahiyetinde olup, satışta ihale şartnamesi hükümleri uygulanacaktır. İhale dokümanı satış bedeli her bir dosya için ayrı ayrı 200,00 TL’dir. İhale dokümanı Nazilli Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nde görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların idarece onaylı ihale dokümanını satın alması zorunludur. Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir. İhaleye iştirak edeceklerin şartnameyi görmüş ve içeriğini kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin, Belediyemiz Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne müracaatları duyurulur” denildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.