Aydın Havadis

Pandemi döneminde enfeksiyon kontrolü eğitimi gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK BÖLÜMÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘PANDEMİ DÖNENİMDE ENFEKSİYON KONTROLÜ2 KONULU EĞİTİM ÇEVRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİ.

Pandemi döneminde enfeksiyon kontrolü eğitimi gerçekleşti
141 views
08 Haziran 2021 - 10:20

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından düzenlenen ‘Pandemi Dönenimde Enfeksiyon Kontrolü konulu eğitim çevrim içi olarak gerçekleşti.

Ebelik Bölümü yaz stajına çıkacak öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen eğitime Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Yardımcısı Prof. Dr. Ayten Taşpınar, Ebelik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ayden Çoban, ebelik bölümü öğretim elemanları ve lisans öğrencileri katıldı. Ebelik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ayden Çoban’nın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte, ADÜ Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Uz. Hem. Gülsün Özçelik, ‘pandemi dönenimde enfeksiyon kontrolü’ konulu eğitimi gerçekleştirdi. Eğitimin sonunda, katılımcıların sorularının yanıtlandı ve Uz. Hem. Gülsün Özçelik’e teşekkür belgesi takdim edildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.