Aydın Havadis

Söke Sağlık Hizmetleri MYO’da hizmet içi eğitim toplantıları gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) SÖKE SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA YÖNETİM SİSTEMİ ALT KOMİSYONU KAPSAMINDA YENİ İŞE BAŞLAYAN AKADEMİK PERSONELİN ALANA UYUMUNU SAĞLAMAK İÇİN HİZMET İÇİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİ.

Söke Sağlık Hizmetleri MYO’da hizmet içi eğitim toplantıları gerçekleşti
105 views
20 Mayıs 2021 - 9:40

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda Yönetim Sistemi Alt Komisyonu kapsamında yeni işe başlayan akademik personelin alana uyumunu sağlamak için hizmet içi bilgilendirme toplantıları online olarak gerçekleşti.

Söke Sağlık Hizmetleri MYO Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Gülfer Doğan Pekince ve Öğr. Gör. Dr. Nazan Öztürk’ün başkanlığını yürüttükleri komisyonlar hakkında bilgilendirme yaptıkları eğitim, akademik personelin katılımı ile gerçekleşti. Söke Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Rahşan Çevik Akyıl, açılış konuşmasında hizmet içi eğitimlerin yeni başlayan personelin uyumunu kolaylaştırmasının yanı sıra bilgilerin güncellenmesini sağladığını ifade etti. Prof. Dr. Rahşan Çevik Akyıl, eğitimlerin tüm akademik ve idari personele faydalı olmasını temenni ederek sözlerine son verdi.

Üç gün süren eğitim süresince Öğr. Gör. Dr. Gülfer Doğan Pekince Ders İntibak Komisyonu, Burs Komisyonu, Meslek Yüksekokulu Staj ve Eğitim Uygulama Komisyonu ve Web Komisyonu, Muayene ve Kabul Komisyonu konularında bilgi verdi. Öğr. Gör. Dr. Nazan Öztürk ise Yatay Geçiş Başvurularını İnceleme ve Ön Değerlendirme Komisyonu, Mezuniyet Komitesi, Kültürel Faaliyetler Komisyonu, Bilimsel Faaliyetler Komisyonu ve Stratejik Planlama Komisyonu hakkında bilgilendirme yaptı.

Eğitim, katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.