Aydın Havadis

Tarımsal Alanda Araştırma ve Eğitim Protokolü imzalandı

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) İLE BULGARİSTAN’DAN AGRİCULTURAL INSTİTUTE-STARA ZAGORA VE SIRBİSTAN’DAN INSTİTUT ZA STOCARSTVO BEOGRAD-ZEMUN ARASINDA TARIMSAL ALANDA ARAŞTIRMA VE EĞİTİM KONULARINDA ORTAK ÇALIŞMA YAPMAK AMACIYLA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Tarımsal Alanda Araştırma ve Eğitim Protokolü imzalandı
30 views
01 Şubat 2022 - 16:10

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ile Bulgaristan’dan Agricultural Institute-Stara Zagora ve Sırbistan’dan Institut Za Stocarstvo Beograd-Zemun enstitüleri arasında tarımsal alanda araştırma ve eğitim konularında ortak çalışma yapmak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Protokol, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir ile Bulgaristan Stara Zagora Tarımsal Araştırma Enstitüsü adına Enstitü Genel Müdürü Prof. Dr. Stayka Laleva ve Sırbistan Belgrad Hayvancılık Araştırma Enstitüsü adına Enstitü Genel Müdürü Dr. Edomir Radovi arasında imzalandı.

Tarımsal her konuda işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, protokolün kurumlar için hayırlı olmasını diledi. Protokol töreni Aldemir’in ADÜ hediyeliklerinden takdim etmesi ile sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.