Aydın Havadis

TÜDAM ve Didim MYO’dan mesleki eğitim

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) TÜRK VE DÜNYA MUTFAKLARI ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ (TÜDAM) VE DİDİM MESLEK YÜKSEKOKULU (MYO) TARAFINDAN İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİ KENT A.Ş. PERSONELİNE YÖNELİK OLARAK 11 AĞUSTOS 2021 TARİHİNDE MESLEKİ EĞİTİM VERİLMEYE BAŞLANDI.

TÜDAM ve Didim MYO’dan mesleki eğitim
41 views
13 Ağustos 2021 - 11:00

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Türk ve Dünya Mutfakları Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÜDAM) ve Didim Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından İzmir’deki belediye personeline yönelik mesleki eğitim verilmeye başlandı.

Didim MYO Aşçılık Programı Öğr. Gör. Şef Mehmet Taş tarafından verilen eğitimde, mutfakta modern sunum ve pişirme teknikleri uygulamalı olarak gösterildi. Protokol kapsamında yaklaşık 250 belediye personeline çeşitli mesleki eğitimler düzenlenecek. Eğitimler; Yiyecek İçecek Servisi Eğitimi, Yiyecek İçecek Yönetimi Eğitimi, Misafir İlişkileri Yönetimi, İçecek Kültürü, Yiyecek İçecek İşletmelerinde Yeni Yaklaşımlar, Satın Alma Yönetimi, Tabak Dizaynı ve Yeni Ürün Geliştirme, Yetenek Yönetimi ve Performans Arttırma, İş ve Zaman Etüdleri ve Hijyen Sanitasyon Eğitimi konularında gerçekleşecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.