Aydın Havadis

Ultrason cihazları Sökeli hastalara hizmet verecek

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN SÖKE FEHİME FAİK KOCAGÖZ DEVLET HASTANESİ’NE GÖNDERİLEN 2 ADET ULTRASON (USG) CİHAZI İLE HASTANENİN TEKNİK ALTYAPISI GÜÇLENDİRİLİRKEN, RANDEVU USULÜ ÇALIŞAN SERVİS YAPILACAK ÇALIŞMALAR İLE AYNI GÜN İÇİNDE HASTALARA MUAYENELERİ İLE AYNI GÜN İÇERİSİNDE HİZMET VERECEK.

Ultrason cihazları Sökeli hastalara hizmet verecek
43 views
21 Şubat 2022 - 12:10

Sağlık Bakanlığı tarafından Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne gönderilen 2 adet ultrason (USG) cihazı ile hastanenin teknik altyapısı güçlendirilirken randevu usulü çalışan servis, yapılacak çalışmalar ile hastalara muayeneleri ile aynı gün içerisinde hizmet verecek.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nün desteği ile Sağlık Bakanlığı tarafından Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’nde 2 adet görüntü kalitesi daha yüksek üst düzey USG cihazı gönderildi. Hastanede 2 adet USG çekim odası hizmet verilmekteyken, teslim alınan yeni cihazlar ile birlikte USG çekim odası sayısı 3’e çıktı. Randevu usulü yapılan USG çekiminin yakın zamanda hasta randevuları ile aynı gün içinde sonuçlandırılması için hastane yöneticileri tarafından çalışma başlatıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.