Aydın Havadis

ADÜ Devlet Konservatuvarı tanıtım günleri başladı

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) DEVLET KONSERVATUVARI 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİLERİNİ SEÇMEK AMACIYLA GERÇEKLEŞTİRECEĞİ ÖZEL YETENEK SINAVLARI TANITIM FAALİYETLERİNE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİK İLE BAŞLADI.

ADÜ Devlet Konservatuvarı tanıtım günleri başladı
128 views
21 Mayıs 2021 - 15:10

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Devlet Konservatuvarı 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı öğrencilerini seçmek amacıyla gerçekleştireceği özel yetenek sınavları tanıtım faaliyetlerine gerçekleştirdiği çevrimiçi etkinlik ile başladı.

İlk tanıtım etkinliğini, Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Mustafa Oner Uzun ve Müzik ve Bale Ortaokulu Müdürü Dr. Birol Aydın, Ayvalık Sebahat-Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi’nin işbirliği ile gerçekleştirdi. Etkinliğin ilk oturumunda, Devlet Konservatuvarının genel tanıtımını yapan Prof. Dr. Mustafa Oner Uzun ve Dr. Birol Aydın, lisans ve yüksek lisans ders içerikleri ve gerçekleştirilecek olan yetenek sınavları hakkında bilgi verdi. İkinci oturumda, katılımcıların sorularının cevaplanması ile etkinlik sona erdi.

Etkinliğe katılımın yüksek olduğunu belirten Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Mustafa Oner Uzun, önümüzdeki günlerde tanıtım faaliyetlerinin artarak devam edeceğini belirtti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.