Aydın Havadis

ASKF’den Fillikçioğlu’na teşekkür plaketi

AYDIN AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU (ASKF) BAŞKANI HASİP ARIKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ CENAP FİLİKÇİOĞLU’NA AMATÖR SPORA VERDİĞİ DESTEKLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.

ASKF’den Fillikçioğlu’na teşekkür plaketi
75 views
04 Şubat 2022 - 18:10

Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hasip Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Filikçioğlu’na amatör spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Fillikçioğlu, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hasip Arıkan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Arıkan ve beraberindeki heyetin talep ve önerilerini dinleyen İl Müdürü Fillikçioğlu, her zaman sporun destekçileri olduğunu belirtti.

İl Müdürü Fillikçioğlu’nun sporcu dostu olduğunu ifade eden ASKF Başkanı Hasip Arıkan; “İl genelindeki 172 amatör spor kulüplerimiz, başta futbol olmak üzere birçok spor dallarında faaliyet gösteriyorlar. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın amatör spora katkılarının bilincindeyiz. Pandemiden dolayı kulüplerimizin yaşadığı büyük sıkıntıya karşı geçen günlerde yapılan 1 Milyon 439 Bin TL’lik nakdi yardım kulüplerimize can suyu oldu. İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’na ile Valimiz Hüseyin Aksoy’a şahsım ve federasyonum adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Amatör kulüplerine maddi desteklerimiz aralıksız sürüyor”

Göreve geldiği günden bu güne kadar amatör kulüplerinin sürekli destekçisi olduğunu belirten Fillikçioğlu; “Aydın sınırları içerisine yeni dâhil ettiğimiz tesislerle birlikte ilimiz canlandı ve cazibe merkezi haline gelmeye devam ediyor. Bu yüzden başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum. Ülkemizde uyuşturucu ve terörle mücadele noktasında en önemli kullanılacak argümanlardan birinin spor olduğunun bilincindeyiz. Bundan dolayı da sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.