Aydın Havadis

Birliğe katılım beratını başkan Öndeş aldı

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ EGE VE MARMARA ÇEVRE BELEDİYELER BİRLİĞİ (EMARÇEB) MECLİS TOPLANTISINA KATILDI. TOPLANTIDA BELEDİYELER ARASI İŞ BİRLİĞİ VE KOORDİNASYONA YÖNELİK ÖNEMLİ KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ. GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDER’E BİRLİK BAŞKANI SELMAN HASAN ARSLAN TARAFINDAN BİRLİĞE KATILIM BERATI TAKDİM EDİLDİ.

Birliğe katılım beratını başkan Öndeş aldı
219 views
29 Mayıs 2021 - 18:40

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği (EMARÇEB) meclis toplantısına katıldı. Toplantıda belediyeler arası iş birliği ve koordinasyona yönelik önemli konular görüşüldü. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e Birlik Başkanı Selman Hasan Arslan tarafından birliğe katılım beratı takdim edildi.

Germencik’e marka değeri ve prestij sağlayacak platformlarda bulunmaya devam edeceklerini ifade eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Üyesi olduğumuz Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliğinin Balıkesir’de düzenlenen toplantısına katıldık. Belediyeler arası iş birliği ve koordinasyonun sağlanması, dayanışma içerisinde verimli ve etkin belediyecilik üzerine konulara değinilen karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz güzel bir buluşma oldu. Birliğe katılım beratımızı takdim eden Birlik Başkanımız Selman Hasan Arslan’a nezaketi ve davetleri için teşekkürlerimi sunuyor, birlik üyesi kıymetli arkadaşlarımızı saygı ile selamlıyorum. Bundan sonraki süreçlerde de ilçemizin adını duyuracak, marka değeri ve prestij sağlayacak platformlarda Germencik’imizi temsil etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.