Aydın Havadis

Didim MYO, bu yıl da ’Fulbirght’ ile 1 öğrencisini Amerika’ya gönderiyor

AMERİKA’NIN EĞİTİM ALANINDA EN PRESTİJLİ BURSLARINDAN BİRİ OLAN ‘FULBRİGHT’ BURSUNU KAZANAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) DİDİM MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİSİ ÖYKÜ ZEYNEP GÖKÇEN VE DİDİM MYO MÜDÜRÜ ÖĞR. GÖR. EVRİM KAMACI, ADÜ REKTÖRÜ PROF. DR. OSMAN SELÇUK ALDEMİR’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Didim MYO, bu yıl da ’Fulbirght’ ile 1 öğrencisini Amerika’ya gönderiyor
135 views
21 Nisan 2021 - 10:08

Amerika’nın eğitim alanında en prestijli burslarından biri olan ‘Fulbright’ bursunu kazanan Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Didim Meslek Yüksekokulu öğrencisi Öykü Zeynep Gökçen ve Didim MYO Müdürü Öğr. Gör. Evrim Kamacı, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i makamında ziyaret etti.

Didim MYO Müdürü Öğr. Gör. Evrim Kamacı, Didim MYO ERASMUS ve Dış İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Nimet Çavuş’un desteği ile öğrencilerin burs için hazırlandıklarını belirterek, “2018 yılından itibaren her yıl bir öğrencimiz burs hakkı elde etti. ‘Fulbright Meslek Yüksekokulu Öğrenim Bursu’ geçtiğimiz sene Türkiye’deki tüm meslek yüksekokullarından toplamda 12 öğrenciye verildi” dedi.

Türkiye’de ‘turizm’ bölümlerinden sadece 3 kişiye burs veriliyor

Tüm üniversiteler arasında yapılan seçimlerde turizm bölümlerinden üç öğrencinin kabul edildiği bursu, 2018 yılından itibaren her yıl bir öğrencinin hak etmesinin gurur verici olduğunu vurgulayan ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Amerika’da eğitim görme hakkı kazanan öğrenciyi tebrik etti.

Ziyaret, Rektör Aldemir’in Didim MYO öğrencisi Gökçen’e hediye ve teşekkür belgesi vermesinin ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.