Aydın Havadis

Fillikçioğlu birincilik elde eden öğrencileri ödüllendirdi

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN SAMSUN’A ÇIKIŞININ 102. YILDÖNÜMÜNDE, ‘ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN YARIŞMALARDA BİRİNCİ OLAN AYDIN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ OKULLARINI GURURLANDIRDI. AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ CENAP FİLLİKİOĞLU ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA AĞIRLAYARAK HEDİYE TAKDİM ETTİ.

Fillikçioğlu birincilik elde eden öğrencileri ödüllendirdi
96 views
21 Mayıs 2021 - 13:11

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 102. yıldönümünde, ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ etkinlikleri kapsamında il genelinde düzenlenen yarışmalarda birinci olan Aydın Lisesi öğrencileri okullarını gururlandırdı. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikioğlu öğrencileri makamında ağırlayarak hediye takdim etti.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Aydın Lisesi tarafından Aydın İl geneli liseliler arası çevrimiçi bilgi yarışması, Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il geneli liseliler arası ‘Gençlik Gözüyle 19 Mayıs ve Atatürk’ konulu şiir yarışması ve Efeler İlçesi Liseliler arası kompozisyon yarışmasında Aydın Lisesi öğrencileri birinci oldu. Bilgi yarışmasının soruları Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından hazırlanırken, yarışmada İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi konularından toplam 20 soru yer aldı. Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş’un açılış konuşmasını yaptığı yarışma sosyal medya hesaplarından canlı yayınlandı. Aydın il geneli ortaöğretim öğrencileri yarışmada derece alabilmek için yarıştı. Yarışmada Aydın Lisesi öğrencisi Çağan Bayar il birincisi oldu. Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği il geneli liseliler arası ‘Gençlik Gözüyle 19 Mayıs ve Atatürk’ konulu şiir yarışmasında Aydın Lisesi öğrencisi Vicdan Uslu ile Efeler ilçesi liseler arası kompozisyon yarışmasında yine Aydın Lisesi öğrencisi Eylül Can birinciliği elde eden isimler oldu.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikioğlu, yarışmalarda birinci olan Aydın Lisesi öğrencileri ile Aydın Lisesi Müdürü Serkan Akyol’u makamında ağırladı. Dereceye giren öğrencileri başarısından dolayı tebrik eden İl Müdürü Fillikçioğlu öğrencilere hediyeler takdim etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.