Aydın Havadis

İNYA Ödemiş halkı ile buluşacak

GERMENCİK BELEDİYESİ’NİN KURDUĞU BİR ÜRETİCİ MARKASI OLAN İNYA, AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HALK EGE ET VE KUŞADASI BELEDİYESİ ADAMARKET’İN ARDINDAN ÖDEMİŞ BELEDİYESİ’NİN YAKINDA AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİ OTAMIŞ HALKIN MARKETİ ADLI KOOPERATİF ÜRÜNLERİ SATIŞ MAĞAZASINDA DA YERİNİ ALDI.

İNYA Ödemiş halkı ile buluşacak
83 views
23 Haziran 2021 - 9:30

Germencik Belediyesi’nin kurduğu bir üretici markası olan İNYA, Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Ege Et ve Kuşadası Belediyesi Adamarket’in ardından Ödemiş Belediyesi’nin yakında açılışını gerçekleştireceği Otamış Halkın Marketi adlı kooperatif ürünleri satış mağazasında da yerini aldı.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in girişimleriyle günden güne satış ağı yaygınlaşan İNYA markası ilgi çekmeye devam ediyor. Ödemiş’i ziyaret eden ve Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile görüşen Belediye Başkanı Öndeş, Otamış Halkın Marketi adlı kooperatif ürünleri satış mağazasını inceleyerek yapılan çalışmalardan dolayı Eriş’i tebrik etti. İNYA ürünlerinin Ödemiş halkıyla buluşması için verdiği destekten dolayı teşekkürlerini bildirdi.

“İNYA markamızın pazarlama ağını yaygınlaştırıyoruz”

İNYA ürünlerini halkla buluşturmaya devam edeceklerini ifade eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Germenciğimizin markası olan İNYA olarak Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Ege Et ve Kuşadası Belediyesi Adamarket’in ardından Ödemiş Belediyesi’nin açılışını gerçekleştireceği ve kooperatif ürünlerinin satışının yapılacağı Otamış Halkın Marketi’nde ürünlerimizle yer aldık. Belediyelerimiz arası kurduğumuz iş birliği ve koordinasyonun bir sonucu olarak, karşılıklı dayanışma çatısı altında günden güne büyük adımlar atıyor, önemli işler başarıyoruz. Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş’e güzel ağırlamaları için teşekkür ediyor, böylesine güzel bir projeye imza attığı için tebrik ediyorum. İNYA olarak üreticimizin gözünün nuru, ilçemizin hazineleri olan kıymetli tarım ürünlerini tanıtmaya, halkımızla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.