Aydın Havadis

JESDER’de Şentürk güven tazeledi

JEOTERMAL ELEKTRİK SANTRAL YATIRIMCILARI DERNEĞİ’NİN (JESDER) 6’NCI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI. YAPILAN GENEL KURUL SONUCU UFU7K ŞENTÜRK, GÜVEN TAZELEYEREK BAŞKAN SEÇİLDİ.

JESDER’de Şentürk güven tazeledi
224 views
28 Şubat 2022 - 18:10

Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği’nin (JESDER) 6’ncı olağan genel kurulu yapıldı. Yapılan genel kurul sonucu Ufu7k Şentürk, güven tazeleyerek başkan seçildi.

İzmir’de bir termal otelde gerçekleştirilen genel kurulda, Enerjeo Kemaliye Elektrik Üretim A.Ş. Temsilcisi Ufuk Şentürk, Maren Maraş Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Temsilcisi Mehmet Şişman, Sanko Enerji Üretim A.Ş. Temsilcisi Mehmet Kaygusuz, Çelikler Jeotermal Elektrik Üretim A.Ş. Temsilcisi Muharrem Durmuş ve Yerka Elektrik Üretim A.Ş. Temsilcisi Volkan Öztürk yönetim kurulu üyeliklerine oy birliği ile yeniden seçildiler.

Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısı sonucunda, Ufuk Şentürk’ün yönetim kurulu başkanlığını devam ettirmesine, Mehmet Kaygusuz ve Mehmet Şişman’ın başkan yardımcısı, Muharrem Durmuş’un saymanlığına ve Volkan Öztürk’ün genel sekreter olarak görevlendirilmesine karar verildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.