Aydın Havadis

’Tüllüşah’ın Hikayesi’ projesi dolu dolu devam ediyor

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) VE AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ORTAK YÜRÜTÜLEN, ‘TÜBİTAK 4004 DOĞA VE BİLİM OKULLARI DESTEK PROGRAMI’ KAPSAMINDA DESTEKLENEN ‘ZENGİNLİĞE FARKLI BİR BAKIŞ: ENDEMİK BİTKİLERİMİZ VE TÜLLÜŞAH’IN HİKAYESİ’ İSİMLİ PROJE İKİNCİ HAFTA ETKİNLİKLERİ İLE DOLU DOLU GEÇMEYE DEVAM EDİYOR.

’Tüllüşah’ın Hikayesi’ projesi dolu dolu devam ediyor
13 views
23 Ağustos 2021 - 17:20

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ve Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak yürütülen, TÜBİTAK 4004 Doğa ve Bilim Okulları Destek Programı kapsamında desteklenen ’Zenginliğe Farklı Bir Bakış: Endemik Bitkilerimiz ve Tüllüşah’ın Hikayesi’ isimli proje ikinci hafta etkinlikleri ile dolu dolu geçmeye devam ediyor.

ADÜ ve Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen, ’Zenginliğe Farklı Bir Bakış: Endemik Bitkilerimiz ve Tüllüşah’ın Hikayesi’ projesi sürüyor. Proje kapsamında hem teorik hem de uygulamalı eğitimlere yönelik 30 etkinliğin ilk haftası tamamlandı. Projenin ikinci haftası ise İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş’un katılımı ile başladı. Proje kapsamında, biyolojik zenginliğin önemli bir bölümünü oluşturan endemik bitkiler ve Aydın’ın simge bitkilerinden biri olan ve dünya ile Türkiye açısından çok önemli bir yere sahip Tüllüşah bitkisi tanıtılıyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.