Aydın Havadis

Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Akdoğan: “Rusya’dan gelen haber turizm camiamızı sevindirdi”

KUŞADASI TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR AKDOĞAN, RUSYA’NIN KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA TÜRKİYE’YE UYGULADIĞI UÇUŞ YASAĞINI 22 HAZİRAN İTİBARİYLE KALDIRACAĞINI AÇIKLAMASININ TURİZM CAMİASI İÇİN SEVİNDİRİCİ BİR HABER OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Akdoğan: “Rusya’dan gelen haber turizm camiamızı sevindirdi”
174 views
19 Haziran 2021 - 21:20

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Rusya’nın Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye’ye uyguladığı uçuş yasağını 22 Haziran itibariyle kaldıracağını açıklamasının turizm camiası için sevindirici bir haber olduğunu söyledi.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, alınan tedbirlerle ülkemizin yüksek risk grubu ülkeler arasından çıkmasıyla önümüzdeki aylarda dış pazarda hareketlilik beklediklerini belirtti. Akdoğan, “Rus pazarının açılması, diğer ülkelerden misafirlerimizle ve iç pazarda beklediğimiz yoğunlukla, iyi bir sezon geçireceğimizi bekliyorum. 2021 sezonunda Haziran ayını kaybetsek de, gelen güzel haberlerle diğer aylarda aradaki açığı kapatarak uzun ve güzel bir sezon geçireceğimizi umuyorum. Kademeli normalleşme tedbirlerinde artık saat yasakları ve kısıtlamaların da kaldırılması turizm açısından gerekiyor” dedi.

Akdoğan, diğer ülkelerden de gelecek olumlu haberleri beklediklerini sözlerine ekleyerek, Kuşadası’nın tüm sektörleri ile her türlü önlemi alarak misafirlerini ağırlamaya hazır olduğunu kaydetti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.